ΣΥΝΔΕΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗ

Πρωταθλήματα Υποδομής Super League - K17

21η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΥΦ 16 Φεβρουαρίου 2019 12:30 -
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΘΛ. ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ (ΑΓ.ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 16 Φεβρουαρίου 2019 13:00 -
A.E.K.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (ΑΛΣΟΣ ΒΕΪΚΟΥ) 17 Φεβρουαρίου 2019 11:00 -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Ο.Φ.Η. ... 0000-00-00 00:00 -
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ο αγώνας "ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. - Ο.Φ.Η." αναβάλλεται και θα ορισθεί εκ νέου από την διοργανώτρια αρχή
ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 16 Φεβρουαρίου 2019 12:30 -
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 16 Φεβρουαρίου 2019 13:00 -
A.E.K.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 17 Φεβρουαρίου 2019 11:00 -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Ο.Φ.Η. 0000-00-00 00:00 -
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ο αγώνας "ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. - Ο.Φ.Η." αναβάλλεται και θα ορισθεί εκ νέου από την διοργανώτρια αρχή
Βαθμολογία Όμιλος A'
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 18 42
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 18 36
3 A.E.K. 18 27
4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 17 26
5 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 18 26
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 18 22
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 18 21
8 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 18 16
9 Ο.Φ.Η. 17 8
Βαθμολογία Όμιλος A'
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 18 42
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 18 36
3 A.E.K. 18 27
4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 17 26
5 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 18 26
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 18 22
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 18 21
8 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 18 16
9 Ο.Φ.Η. 17 8

21η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ EMILEON 16 Φεβρουαρίου 2019 12:30 -
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Λ. ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ LOLAS 16 Φεβρουαρίου 2019 13:00 -
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ EPIRUS 16 Φεβρουαρίου 2019 15:30 -
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 16 Φεβρουαρίου 2019 12:30 -
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Λ. 16 Φεβρουαρίου 2019 13:00 -
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΡΗΣ 16 Φεβρουαρίου 2019 15:30 -
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
Βαθμολογία Όμιλος B'
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 17 38
2 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 17 30
3 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 17 28
4 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 17 26
5 ΑΡΗΣ 17 25
6 Α.Ε.Λ. 17 11
7 ΛΑΜΙΑ 18 9
Βαθμολογία Όμιλος B'
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 17 38
2 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 17 30
3 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 17 28
4 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 17 26
5 ΑΡΗΣ 17 25
6 Α.Ε.Λ. 17 11
7 ΛΑΜΙΑ 18 9